סביבה וחברה

המטרה העיקרית שלנו היא לתמוך ולקדם יוזמות בתחום הקיימות. כל מהלך שאנו עושים מתבצע לאחר שקילת כל ההשפעות הסביבתיות והחברתיות-כלכליות שלו. בדיוק בגלל זה אנחנו באמת מאמינים שמאבק בחוסר שוויון והפיכת המותג למוביל ובר קיימא הולכים יד ביד.

תרומה ותמיכה באוכלוסיות מוחלשות

לאחר שחווינו והכרנו את האנשים האמיתיים מאחורי תעשיית האופנה הבינלאומית, נחשפנו לילדים ומבוגרים שחיים את חייהם בחוסר שוויון, ונאלצים לעבוד בתנאים קשים ולא אנושיים. ילדים רבים בעולם הפכו להיות האחראים לכלכלת משפחותיהם. כדי לתרום לעתיד טוב יותר, יצרנו שותפות עם ארגון הסיוע העולמי "Global Giving" כדי לתמוך בפרויקט ABC's & Rice המוציאה ילדים ממעגל העבודה, או כאלה שעברו התעללויות, ומספקת להם ולבני משפחותיהם חינוך ותזונה. חלק מסוים מהרווחים של LA'AVIN מגיע ישירות לפרויקט זה ופרויקטים נוספים

העצמת בעלי מוגבלויות

שאיפה שלנו להיות מותג אחראי חברתית, אנו עובדים בשיתוף פעולה רחב עם "עמותת רעות" - עמותה המשקמת ומשלבת בקהילה אנשים עם מוגבלויות. יחד, המטרה שלנו להעצים אנשים הנאבקים באתגרים נפשיים לחיות אורח חיים מספק ולהשתלב בשוק העבודה.

תרומות נוספות בישראל

אנחנו לא חושבים שהאחריות שלנו מסתיימת במקום ובתרומה אחת. לכן אנחנו ממשיכים לעזור בכל מקום ובכל זמן שאנו יכולים. חלק מהתרומות הבולטות שמתיישרות עם יוזמת הקיימות שלנו היו תרומה של בגדים למשפחות מעוטות יכולת ומתן סיוע במזון באמצעות משרד הרווחה כדי להתמודד עם עוני ואי שוויון כלכלי בערים ואזורים שונים בארץ.