נוחות ובריאות הגבר קולקציית בייסיק מבית LAAVIN

LAAVIN קמה במטרה לממש את הפוטנציאל הטמון בגברים
אנחנו יודעים שגברים במיטבם כשנוח להם ולכן אנחנו מרכזים את מיטב המאמצים להעניק מוצרים להרגשה נוחה למשך כל היום.
בנוסף, חשוב לנו שמי שבא איתנו במגע ירגיש שנוצרנו עבורו
הבסיס שמנחה אותנו הוא שמירה על פיתוח בר קיימא שמשמעו: פיתוח המותג תוך כדי דאגה לסביבה, לחברה ולכלכלה.

לקולקציה המלאה

נוחות

בריאות הגבר

יחס אישי

קיימות והומניות

עידוד תעסוקה מקומית
ועמותת רעות

נוחות

המסע שלנו התחיל בעצם בצורך שלנו. זה התחיל בילדות והמשיך לחיינו הבוגרים, פשוט לא מצאנו תחתונים נוחים עבורנו.
התחלנו במחקר ופיתוח, שיתוף פעולה עם מיטב המעצבים, תדמיתנים, אנשי רוח ויצירה, ניסינו אין ספור תחתונים המזוהים עם מותגים שונים ברחבי העולם, והחשוב מכל, ערכנו סקרים וקבלנו פידבקים של אלפי לקוחות שסובלים מאותה בעיה.
המטרה בכל המידע שאספנו היתה אחת- לייצר את התחתונים הנוחים והנעימים ביותר.
לאחר שיצרנו את התחתונים שאנחנו
יכולים להתגאות בהם, החלטנו להמשיך למוצרים נוספים.

לתחתונים שלנו

נוחות

המסע שלנו התחיל בעצם בצורך שלנו. זה התחיל בילדות והמשיך לחיינו הבוגרים, פשוט לא מצאנו תחתונים נוחים עבורנו. התחלנו במחקר ופיתוח, שיתוף פעולה עם מיטב המעצבים, תדמיתנים, אנשי רוח ויצירה, ניסינו אין ספור תחתונים המזוהים עם מותגים שונים ברחבי העולם, והחשוב מכל, ערכנו סקרים וקבלנו פידבקים של אלפי לקוחות שסובלים מאותה בעיה. המטרה בכל המידע שאספנו היתה אחת- לייצר את התחתונים הנוחים והנעימים ביותר. לאחר שיצרנו את התחתונים שאנחנו יכולים להתגאות בהם, החלטנו להמשיך למוצרים נוספים.

לתחתונים הנוחים שלנו

בריאות הגבר

החלטנו להוביל המהפכה של "הגבר החדש", הדוגלת בבריאות הגבר בתחום הפיזיולוגי  ובתחום הנפשי. 

אנו עושים זאת בעזרת תקשורת כנה, מעצימה, ועניינית. 

ואנחנו מקפידים שהמוצרים שלנו יהיו בעלי איכויות מיוחדות השומרות על בריאות הגבר, מבפנים ומבחוץ:
- שומרים על בריאות העור
- מאווררים את האיברים
- מווסתים ושומרים על טמפרטורות נכונות של הגוף (קרירות בקיץ וחימום בחורף)
- מונעים הזעות, שפשפות, וגם ריחות לא נעימים
- אנטיבקטריאליים
- היפואלרגניים

יחס אישי

המוטו המרכזי שלנו הוא "אנחנו נוצרנו עבורך". מבחינתנו הלקוחות, או כפי שאנחנו קוראים לכם "המבינים" אתם מרכז העולם, ואנחנו כאן מעניקים מוצרים שמתאימים במיוחד עבורכם.
אנחנו משלבים את "המבינים" בתהליכי מחקר ופיתוח המותג, מוציאים סקרים לקבל את דעת ההמונים לצורך שיפור איכות המוצרים, ונראות המותג.
בנוסף, אנחנו מקיימים שירות אישי הנותן מענה מהיר ומדויק. קיימת אפשרות להחלפות/שינויי מידות והחזרות. המוצרים מגיעים באריזה אישית מיוחדת שניתן לעשות בה שימוש חוזר (גם האריזות עשויות מבד ממוחזר)

יחס אישי

המוטו המרכזי שלנו הוא "אנחנו נוצרנו עבורך". מבחינתנו הלקוחות, או כפי שאנחנו קוראים לכם "המבינים" אתם מרכז העולם, ואנחנו כאן מעניקים מוצרים שמתאימים במיוחד עבורכם. אנחנו משלבים את "המבינים" בתהליכי מחקר ופיתוח המותג, מוציאים סקרים לקבל את דעת ההמונים לצורך שיפור איכות המוצרים, ונראות המותג. בנוסף, אנחנו מקיימים שירות אישי הנותן מענה מהיר ומדויק. קיימת אפשרות להחלפות/שינויי מידות והחזרות. המוצרים מגיעים באריזה אישית מיוחדת שניתן לעשות בה שימוש חוזר (גם האריזות עשויות מבד ממוחזר)

קיימות והומניות

במהלך המחקר שלנו ביקרנו במפעלים רבים בעולם וגילינו את "הצד האפל של האופנה", ראינו במו עיננו ילדים שעובדים יומם וליל, נחשפנו לתנאי עבודה קשים , צפינו בפסולת של כימיקליים הנשפכת לנהרות…
מאחר שגדלנו על ערכים ואמונה שעלינו להיטיב עם עצמנו ולדאוג לעולם שסביבנו, החלטנו לדגול בפיתוח בר קיימא המשלב סביבה - חברה - סביבה.
אנחנו פועלים ככל שביכולתו על מנת לצמצם פגיעה בסביבה: עובדים אך ורק עם מפעלים בעלי תווי תקן ירוקים, מוודאים שהם עובדים במעגל סגור, ממחזרים כימיקלים, מעניקים תנאי העסקה ראויים לעובדים.
מבחינת החברה החלטנו בתחילת דרכינו לפעול למען צמצום פערים ומתן זכויות שוות.
אנחנו מרבים לתרום ולערוך שיתופי פעולה עם קהילות ועמותות בארץ ובעולם. בין התרומות שלנו ניתן למנות את השותפות שלנו עם ארגון הסיוע העולמי "Global Giving" בפרויקט ABC's & Rice, תרומות שנתיות של הלבשה תחתונה לבני נוער במצוקה ועוד.

קיימות והומניות

במהלך המחקר שלנו ביקרנו במפעלים רבים בעולם וגילינו את "הצד האפל של האופנה", ראינו במו עיננו ילדים שעובדים יומם וליל, נחשפנו לתנאי עבודה קשים , צפינו בפסולת של כימיקליים הנשפכת לנהרות… מאחר שגדלנו על ערכים ואמונה שעלינו להיטיב עם עצמנו ולדאוג לעולם שסביבנו, החלטנו לדגול בפיתוח בר קיימא המשלב סביבה - חברה - סביבה. אנחנו פועלים ככל שביכולתו על מנת לצמצם פגיעה בסביבה: עובדים אך ורק עם מפעלים בעלי תווי תקן ירוקים, מוודאים שהם עובדים במעגל סגור, ממחזרים כימיקלים, מעניקים תנאי העסקה ראויים לעובדים. מבחינת החברה החלטנו בתחילת דרכינו לפעול למען צמצום פערים ומתן זכויות שוות. אנחנו מרבים לתרום ולערוך שיתופי פעולה עם קהילות ועמותות בארץ ובעולם. בין התרומות שלנו ניתן למנות את השותפות שלנו עם ארגון הסיוע העולמי "Global Giving" בפרויקט ABC's & Rice, תרומות שנתיות של הלבשה תחתונה לבני נוער במצוקה ועוד.

עידוד תעסוקה מקומית ועמותת רעות

אנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד ופורה עם עמותת רעות, המפעילה ומקדמת שירותי שיקום לאנשים עם מוגבלויות. העבודה יחד עם המשתקמים עוזרת להם להשתלב בחברה. בליווי נציגי המותג העמותה מנהלת את כל המערך הלוגיסטי והתפעולי של החברה.

עידוד תעסוקה מקומית ועמותת רעות.

אנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד ופורה עם עמותת רעות, המפעילה ומקדמת שירותי שיקום לאנשים עם מוגבלויות. העבודה יחד עם המשתקמים עוזרת להם להשתלב בחברה. בליווי נציגי המותג העמותה מנהלת את כל המערך הלוגיסטי והתפעולי של החברה.

מי אנחנו

אנחנו מותג של חברים הכי טובים, משפחה, וקהילה.
הקמנו את המותג שלושה חברי ילדות שגדלו יחד ביבנה, עיר המשלבת אוכלוסיה מגוונת הכוללת את האוכלוסיה הותיקה של העיר, משפרי דיור, אנשי צבא ומשטרה שהצטרפו  בהמשך.
גדלנו על ערכים של  דאגה לסביבה, ואהבת האחר, וביחד אנחנו רוצים לחלוק אותם.
אנחנו עוברים מסע ארוך ביחד המשלב אתגרים, ריגושים, קשיים, נצחונות ושמחות.
במהלך הדרך הצטרפו אלינו "מבינים" נוספים שנהיו חלק מהמשפחה שרק הולכת וגדלה.